Bhopal to dewas trains

Bhopal to dewas trains

Bhopal to dewas trains
Train No.Train NameOriginDep.TimeDestinationArr.TimeDays Of RunClasses
MTWTFSS1A2AFC3ACCSL2S3E
22646+AHILYANAGARI EX*BHOPAL JN00:10DEWAS04:12YNNNNNN-----
12914+TRISHATABDI EXP*HABIBGANJ01:25DEWAS05:22NYNNNNN-----
12924+NGP INDORE EXP*HABIBGANJ01:25DEWAS04:44NNNYNNN-----
18234+NARMADA EXP PSG*BHOPAL JN04:25DEWAS09:50YYYYYYY----
14320+BE INDB EXPRESS*BHOPAL JN05:05DEWAS10:38NNNYNNN-----
11472+JBP INDB EXP*BHOPAL JN05:50DEWAS09:35YYYYYYY----
22183+IND DOUBLE DECK*BHOPAL JN06:15DEWAS08:46YYYYYYY-------
12920+MALWA EXPRESS*BHOPAL JN07:40DEWAS11:55YYYYYYY-----
59386+PANCHVALLEY PA*BHOPAL JN08:55DEWAS12:16YYYYYYY-----
19322+RJPB INDB EXPRE*BHOPAL JN09:45DEWAS13:52NYNNNNN-----
19314+INDORE EXPRESS*BHOPAL JN09:45DEWAS13:52NNNNNYN-----
22185+IND DOUBLE DECKBHOPAL JN14:35DEWAS18:03YYYYYYY-------
19324+INDB INTERCITY*BHOPAL JN17:25DEWAS20:01YYYYYYY------
22912+SHIPRA EXP*BHOPAL JN20:40DEWAS00:48NYNNYNY-----
59390+BPL INDB PASSBHOPAL JN22:55DEWAS03:30YYYYYYY------
19302+YPR INDB EXP*BHOPAL JN23:35DEWAS04:12NNNYNNN-----

Comments

Popular posts from this blog

Facebook Masthead

Libra Horoscope

Leo Horoscope