0
Bhopal to shujalpur trains

Bhopal to shujalpur trains
Train No.Train NameOriginDep.TimeDestinationArr.TimeDays Of RunClasses
MTWTFSS1A2AFC3ACCSL2S3E
22646+AHILYANAGARI EX*BHOPAL JN00:10SHUJALPUR01:22YNNNNNN-----
12914+TRISHATABDI EXP*HABIBGANJ01:25SHUJALPUR02:59NYNNNNN-----
12924+NGP INDORE EXP*HABIBGANJ01:25SHUJALPUR03:06NNNYNNN-----
18234+NARMADA EXP PSG*BHOPAL JN04:25SHUJALPUR05:51YYYYYYY----
14320+BE INDB EXPRESS*BHOPAL JN05:05SHUJALPUR06:18NNNYNNN-----
11472+JBP INDB EXP*BHOPAL JN05:50SHUJALPUR07:10YYYYYYY----
22183+IND DOUBLE DECK*BHOPAL JN06:15SHUJALPUR07:22YYYYYYY-------
59320+BPL RTM PASSBHOPAL JN06:40SHUJALPUR08:16YYYYYYY-------
12920+MALWA EXPRESS*BHOPAL JN07:40SHUJALPUR09:03YYYYYYY-----
59386+PANCHVALLEY PA*BHOPAL JN08:55SHUJALPUR10:19YYYYYYY-----
08245+BSP BKN SPECIAL#BHOPAL JN09:10SHUJALPUR10:35NNNNYNN-----
08243+BSP BGKTSPECIAL#BHOPAL JN09:10SHUJALPUR10:35NNYNNNN-----
19322+RJPB INDB EXPRE*BHOPAL JN09:45SHUJALPUR10:57NYNNNNN-----
19314+INDORE EXPRESS*BHOPAL JN09:45SHUJALPUR10:57NNNNNYN-----
59394+HBJ DHD FAST PA*BHOPAL JN12:10SHUJALPUR13:54YYYYYYY------
22185+IND DOUBLE DECKBHOPAL JN14:35SHUJALPUR15:35YYYYYYY-------
19712+BPL JAIPUR EXPBHOPAL JN16:50SHUJALPUR18:03YYYYYYY----
19324+INDB INTERCITY*BHOPAL JN17:25SHUJALPUR18:35YYYYYYY------
12969+CBE JAIPUR EXP*BHOPAL JN18:05SHUJALPUR19:32NNNNNYN----
18473+PURI JU EXPRESS*BHOPAL JN18:05SHUJALPUR19:32NNNYNNN----
19714+SC JP EXP*BHOPAL JN18:05SHUJALPUR19:31NYNNNNN----
12975+JAIPUR EXPRESS*BHOPAL JN18:05SHUJALPUR19:32NNNNYNY----
12967+JAIPUR EXP*BHOPAL JN18:05SHUJALPUR19:31YNYNNNN----
11466+JBP SOMNATH EXP*BHOPAL JN18:45SHUJALPUR20:12YNNNNYN-----
11464+JBP SOMNATH EXP*BHOPAL JN18:45SHUJALPUR20:12NYYYYNY-----
11203+NGP JAIPUR EXP*BHOPAL JN19:05SHUJALPUR20:30NNNYNNN-----
22912+SHIPRA EXP*BHOPAL JN20:40SHUJALPUR21:52NYNNYNY-----
22631+BKN AC SF EXP*BHOPAL JN22:35SHUJALPUR23:55NNNNYNN-----
16864+MQ BGKT EXP*BHOPAL JN22:35SHUJALPUR23:57NYNNNNN-----
59390+BPL INDB PASSBHOPAL JN22:55SHUJALPUR00:25YYYYYYY------

Post a Comment

 
Top